ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд залишив "Терезу" в тюрмі

Харківський суд відмовився міняти Ларисі Чубаровій на прізвисько "Тереза" міру запобіжного заходу
Depo.
23 квітня 2015 19:39
ФОТО: depo.ua
Суд залишив "Терезу" в тюрмі
Суд залишив "Терезу" в тюрмі

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, відповідне рішення сьогодні ухвалив Апеляційний суд Харківської області, розглянувши скаргу захисту Чубарової. Суд постановив залишити підозрювану під вартою згідно рішення Київського районного суду Харкова від 8 квітня.

Сама Чубарова відкинула причетність до злочинів, у яких її обвинувачують, та заявила, що справу проти неї , як громадянки Росії, сфабрикувала СБУ. Також вона заперечила справжність фотографій, на яких зображена зі зброєю.

При цьому "Тереза" визнала, що буда координатором медслужби Антимайдану в Харкові та в'їхала в Україну в січні 2015 року.

У свою чергу прокурор наголосив, що за законом ніякої іншої, окрім тримання під вартою, міри запобіжного заходу до Чубарової бути не може. Він підкреслив, що у слідства є докази її участі в "ДНР", а також низці інших злочинних епізодів.

Нагадаємо, 7 квітня в Харкові затримали громадянку Росії, причетну до вибухів у місті. Крім того, співробітники Служби безпеки встановили, що на початку 2014 року "Тереза" була активною учасницею харківського Антимайдану та проросійських протестних акцій.

Згодом вона приєдналася до терористів у Донецьку, де її зарахували до "міністерства", яке під керівництвом російських спецслужб формує диверсійні групи для вчинення терактів в українських містах.