Суд повернув квартиру, яку після смерті власника прибрали до рук шахраї

Прокуратура повернула громаді Харкова квартиру, якою обманом заволоділи шахраї

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, Харківський апеляційний суд скасував рішення першої судової інстанції та прийняв нове рішення про повернення територіальній громаді квартири, якою після смерті власника заволоділи шахраї.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Олексій Лесенко, йдеться про квартиру площею 43,7 кв. м в Індустріальному районі міста. Власник житла помер у квітні 2016 року. Родичів померлий не мав, тому, відповідно до вимог законодавства, нерухомість мала відійти у власність територіальної громади Харкова як відумерла спадщина.

Однак актовий запис про смерть власника квартири був внесений майже за місяць після того, як чоловіка не стало, а у прізвищі померлого допущена помилка. Тим часом паспортом померлого скористалися шахраї. Від імені власника квартири та за його документами був оформлений договір купівлі-продажу житла. Незабаром нерухомість перепродали ще раз.

З метою повернення квартири територіальній громаді прокуратура звернулася з позовом до Орджонікідзевського районного суду. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позовних вимог. Прокуратура оскаржила це рішення в апеляційному порядку.

Харківський апеляційний суд врахував доводи прокурора, скасував попереднє судове рішення та задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові з 21 квітня поліція отримує повідомлення про замінування різних об’єктів – аеропорту, торговельних центрів, шкіл, заводів, а також адміністративних установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook