Суд не відсторонив затриманого у Харкові начальника ХНУПС від роботи

Захист начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба Андрія Алімпієва оскаржив рішення Дзержинського районного суду в апеляційному порядку

Depo.
24 листопада 2017 16:14
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Алімпієва Максим Журавльов.

"Апеляційна скарга на ухвалу слідчого судді Дзержинського районного суду м. Харкова від 20.11.2017 року, на підставі якої генерал-майор Алімпієв А. Н. був узятий під варту, сьогодні була подана та зареєстрована в канцелярії АСХО (Апеляційного суду Харківської області – Ред.), в установленому законом порядку", - повідомив Журавльов.

"Зараз чекаємо автоматичного визначення колегії суддів, які будуть розглядати нашу апеляцію. Сподіваємося на об'єктивний розгляд і справедливе рішення", - додав він.

Журавльов також повідомив, що сьогодні, 24 листопада, Дзержинський районний суд Харкова залишив без розгляду клопотання прокурора про відсторонення Алімпієва від посади. "Підкреслюю, що мій підзахисний не був відсторонений від посад начальника ХНУВС ім. І.М. Кожедуба та начальника Харківського військового гарнізону в судовому порядку", - підкреслив адвокат.

Як повідомляв Depo.Харків, 17 листопада в Харкові затримали генерал-майора, начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба Андрія Алімпієва, якого підозрюють у розтраті 2,4 млн грн.

18 листопада військова прокуратура затримала заступника начальника вишу.

20 листопада Дзержинський районний суд обрав Алімпієву міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб (до 17 січня) із можливістю внесення застави у розмірі 1,5 млн грн.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків