Суд може анулювати ліцензії підрозділів харківського "Тріолана"

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення звернутися до суду щодо анулювання ліцензій компаній, які входять до групи "Тріолан"
Depo.
19 жовтня 2016 16:32
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на Нацраду з питань телебачення і радіомовлення, регуляторний орган звернеться до суду щодо анулювання ліцензій провайдерів ТОВ "Юнікаст Інвест" і ТОВ "КС ПЛЮС", які входять до групи компаній "Тріолан". Таке рішення було прийнято на засіданні Нацради вчора, 18 жовтня, після того, як було визнано систематичні порушення цими провайдерами чинного законодавства.

Національна рада на підставі скарг громадян здійснила позапланові перевірки зазначених ліцензіатів, які зафіксували факти відсутності договорів із абонентами. Компаніям було оголошено попередження і зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

З метою перевірки виконання рішень регулятора було проведено ще одну позапланову перевірку, яка також виявила відсутність договорів. До ТОВ "Юнікаст Інвест" і ТОВ "КС ПЛЮС" Національна рада застосувала санкцію "стягнення штрафу". У термін, відведений компаніям для оплати штрафу, кошти сплачено не було.

Наступна позапланова перевірка зазначених ліцензіатів засвідчила чергове порушення вимог частини сьомої статті 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Зважаючи на всі факти, регуляторний орган визнав систематичні порушення законодавства названими провайдерами, оскільки вони надають абонентам можливість перегляду пакетів програм без укладання відповідних угод. Тому Національна рада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій.

Як повідомляє інтернет-видання "Медіаняня", Нацрада звернулася до суду з вимогою анулювати ліцензії трьох компаній, які входять до групи "Тріолан" - окрім вищезгаданих, договору з абонентами немає ще і у компанії "Эпсілон ТВ".

Згідно з відомостями видання, юрист, що представляла на засіданні інтереси компаній "Юнікаст Інвест" і ТОВ "КС ПЛЮС", не змогла довести наявність договорів, а представники "Эпсілон ТВ" взагалі не з'явилися.

Таким чином, Нацрада майже у повному складі (окрім двох членів, що утрималися) проголосувала за позбавлення ліцензій.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків