Суд арештував лозівських рекетирів

Суд арештував лозівських рекетирів, які погрозами вимагали гроші у громадян
Depo.
18 серпня 2016 15:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі прокруратури Харківської області, відповідне рішення ухвалив Лозівський міськрайонний суд щодо двох чоловіків, які підозрюються у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з погрозою вбивства (ч. 2 ст. 189 КК України).

Як розповів керівник Лозівської місцевої прокуратури Олексій Медяник, двоє місцевих мешканців (1992 та 1971 р.р. н), один з яких раніше був засуджений за насильницькі злочини, погрожуючи фізичним насильством та знищенням майна, вимагали у громадян гроші.

"В одному з встановлених епізодів зловмисники прийшли додому до громадянина та під вигаданим приводом вимагали сплатити їм 5 тис. грн. У таку суму вони оцінили свій "дозвіл" на користування зброєю. Щоб показати серйозність намірів, чоловіки вивезли свою жертву до парку. Там погрожували потерпілому ножем та обіцяли вбити у разі невиконання їх вимог", - пояснив Медяник.

Наразі перевіряється причетність зловмисників до скоєння подібних злочинів на території району. Вже встановлено кілька епізодів злочинної діяльності.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків