Стало відомо, які дороги "митним" коштом відремонтують на Харківщині

У Харківській області за кошти, акумульовані внаслідок перевиконання митних зборів, відремонтують п'ять доріг

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця.

За його словами, 16 травня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету було затверджено перелік доріг для ремонту "митним" коштом. Усього передбачено проведення ремонту на 5 об'єктах: Харків - Вовчанськ, Мерефа – Лозова – Павлоград, Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка, Мерефа – Зміїв, Ізюм – Барвінкове.

"Ми готові розпочати роботи. У цілому додатково цього року на території Харківської області буде реалізовано 17 пріоритетних напрямків. Майже по всіх провели вже аукціони. Нам залишилося три напрямки. Ми проводимо підготовчу роботу, - сказав Євген Зражевець. - Голова ХОДА Юлія Світлична поставила завдання на травень - розпочати на всіх напрямках роботи з поточного ремонту. І ще одне завдання - по максимуму наростити темпи ліквідації ямковості".

Зокрема, щоденно над ліквідацією ямковості працюють 45 бригад. Ямковість ліквідовано на пріоритетних напрямках: Київ – Харків – Довжанський, Мерефа – Лозова – Павлоград (до 15 бригад), Харків – Вовчанськ (10 бригад).

Як повідомляв Depo.Харків, Світлична та голова Рахункової палати України провели спільну нараду в Харкові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #дороги