Стало відомо, які авіарейси з Харкова користуються найбільшим попитом

Міжнародний аеропорт "Харків" продовжує демонструвати позитивну динаміку розвитку
Depo.
17 жовтня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Dеpo.Харків, обсяг пасажироперевезень у харківському аеропорту в вересні 2016 року в порівнянні з минулим роком зріс більш ніж на 50%.

За відомостями аеропорту, за підсумками трьох кварталів 2016 року обсяг пасажиропотоку в аеропорту склав 442,3 тис. пасажирів, перевищивши показники за аналогічний період минулого року на 61%.

Безпосередньо у вересні 2016 року рівень пасажиропотоку зріс до 62,9 тис. осіб, що на 57% більше, ніж у вересні 2015 року. Стабільне збільшення обсягів пасажироперевезень пов'язане з розширенням географії міжнародних рейсів із Харкова.

Так, у вересні максимальне завантаження було відзначене на регулярних рейсах в Стамбул (Pegasus, Atlasglobal), Варшаву (LOT), Кутаїсі (МАУ), Мінськ (Belavia) і Тель-Авів (МАУ). Серед внутрішніх маршрутів найпопулярнішим традиційно залишається рейс Харків-Київ-Харків (МАУ).

Значну роль в нарощуванні пасажиропотоку аеропорту грають чартерні програми. Так, у вересні поточного року найбільшим пасажирським попитом користувалися чартери в Анталію (МАУ, Windrose, Azur Air, Yanair), Даламан (Azur Air, Bravo), Тіват (Bravo, Yanair), Салоніки (Ellinair) й інші.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків