Стало відомо, внаслідок яких ускладнень помер командир 128-ї бригади

У Харкові командир 128-ї бригади Євген Коростельов помер внаслідок низки функціональних розладів організму

Стало відомо, внаслідок яких ускладнень…

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це під час брифінгу сьогодні, 19 листопада, сказав журналістам в. о. провідного хірурга Північного регіону Сергій Шипілов.

"До його обстеження і лікування були залучені всі провідні спеціалісти міста Харкова, також прибули спеціалісти з міста Києва. Але, на жаль, усі протишокові заходи, які йому проводилися, привели до прогресування функціональних розладів. Сьогодні близько 4:00 полковник Євген Коростельов помер", - сказав Шипілов.

За його словами, основне ускладнення виникло внаслідок травмування легенів. "Провідним ускладненням було розвиток респіраторного дистрес-синдрому легенів. Тобто внаслідок великого вибуху було масивне пошкодження легенів, яке призвело до летального наслідку", - зазначив військовий хірург.

За словами Шипілова, протягом семи діб серцева діяльність Коростельова підтримувалася постійним введенням розчинів вазопресорів, які підтримували тиск, однак в останні два дні виникла висока гіпертермія. "На третю-четверту добу була деяка позитивна динаміка, яка визначалася у стабілізації показників гемодинаміки. Але це було не тривалий час, близько доби він був у більш-менш стабільному стані, - сказав хірург. – Із четвертої-п’ятої доби почалося поступове погіршення його стану".

Шипілов додав, що внаслідок вибухової травми у Коростельова була ампутована права нижня кінцівка на рівні верхньої третини гомілки, ліва нижня кінцівка – на рівні нижньої третини гомілки. "Усі сім діб він був у стані медикаментозного сну зі штучною вентиляцією легенів і до тями він не приходив", - підсумував хірург.

Шипілов додав, що другий офіцер 128-ї бригади, який 12 листопада підірвався на Донбасі, перебуває у стані середньої тяжкості. "У нього є вогнепальний перелам правого стегна, але його прогноз сприятливий", - сказав хірург.

Довідка Depo.Харків. 12 листопада командир 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади полковник Євген Коростельов підірвався на міні. Наприкінці жовтня Коростельов очолив 128-му бригаду. Раніше він обіймав посаду начальника артилерії 25-ї десантної бригади.

13 листопада Коростельова доставили до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що розташований у Харкові. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"