Стало відомо, коли харківські старшокласники пройдуть пробне ЗНО

Ціни на проходження пробного ЗНО можуть змінитися у залежності від бюджету
Depo.
16 листопада 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, призначені строки проходження старшокласниками у 2017 р. пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2017р. пробне ЗНО з української мови і літератури буде проведено 1 квітня, з решти предметів, а саме: історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов - 8 квітня 2017 року.

Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 р. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість пробного ЗНО становить 120 грн. за один предмет. У разі затвердження у Законі України "Про державний бюджет 2017 року" змін соціальних стандартів - ціну за участь у пробному ЗНО-2017 може бути змінено.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків