Справа про розкрадання кредитів у Харкові: Суд відмовився саджати підозрюваного в СІЗО

У Харкові суд відмовився взяти під арешт директора фірми підрядника, якого підозрюють у виведенні кредитних грошей, виділених на реконструкцію тепломереж

Справа про розкрадання кредитів у Харков…

Про це повідомляє громадська організація "Харківський антикорупційний центр" із посиланням на судове рішення, передає Depo.Харків.

 

За відомостями ХАЦ, суд відмовився брати під варту директора ПП "Полтавський будівельний центр", якого підозрюють у виведенні мільйонів гривень на фіктивні фірми в рамках кредитної програми Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

 

Читайте також: Кредит від Міжнародного банку: ГПУ перевіряє тепловиків Кернеса

 

КП "Харківські теплові мережі" в рамках проекту з міжнародним банком уклало договорів на загальну суму 107,59 млн долл. Серед підрядників є АБ "Аксіс Індастріз". Це підприємство у свою чергу у квітні 2018 року уклало договір субпідряду вартістю 4,01 млн грн з ПП "Полтавський будівельний центр".

 

За період з січня по жовтень 2018 року полтавській фірмі перерахували 3,27 млн грн. Однак, за відомостями правоохоронців, реально роботи не були виконані за цим договором.

 

Читайте також: Опалювальний сезон у Харкові: Що треба знати, щоб не замерзнути

 

Також відомо, що ПП "Полтавський будівельний центр" залучало ТОВ "Будмонтажреконструкція" та ТОВ "БК Артбуд" в якості субпідрядних організацій. ТОВ "БК Артбуд" має ознаки фіктивності, а ТОВ "Будмонтажреконструкція" фігурує в кримінальному провадженні щодо розкрадання бюджетних коштів на виконанні підрядних робіт у Вовчанській центральній районній лікарні. Власником та керівником ПП "Полтавський будівельний центр" був мешканець Люботина Ігор Марков.

 

Прокуратура повідомила про підозру директорові ПП "Полтавський будівельний центр" та вимагала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але суддя Московського райсуду Харкова вирішив, що домашнього арешту буде достатньо.

 

Читайте також: Харківські теплові мережі витратять 17 млн грн: Ціни ремонтів приховані

 

Нагадаємо, Міністерства фінансів України та Міжнародним банком реконструкції та розвитку 26 травня 2014 року укладено дві угоди про позику на суму 50 млн доларів та 332 млн доларів. Предмет – виконання Проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України".

 

Для реалізації проекту було оголошено конкурс, за результатами якого переможцями стали низка міжнародних та національних суб`єктів господарювання. У подальшому між Комунальним підприємством "Харківські теплові мережі" та суб`єктами господарювання, які стали переможцями, укладено низку контрактів на загальну суму 107,59 млн доларів.

 

Правоохоронці підозрюють посадових осіб КП "Харківські теплові мережі" та фірм-підрядників у виведенні мільйонів гривень на фіктивні фірми в рамках кредитної програми Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme