Справа про оргзлочинність у Харкові: Колегія суддів заявила про тиск на правосуддя

Харківські судді заявляють про втручання в їхню діяльність та тиск під час відправлення правосуддя

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в повідомленні про втручання в діяльність суддів Орджонікідзевського райсуду Харкова Ганни Матвієвської, Ільдара Ізмайлова та Сергія Шевченка.

Згідно документа, колегія суддів слухає провадження щодо групи обвинувачених у скоєнні злочинів за статтями "Створення злочинної організації", "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини", "Вимагання", "Умисне тяжке тілесне ушкодження" та "Незаконне поводження зі зброєю".

3 вересня захисник обвинувачених у судовому засіданні під час оголошення заяви про відвід групи прокурорів у цьому провадженні заявив, що стосовно суддів колегії відкрито провадження через начебто винесення завідомо неправосудного рішення. При цьому прокурор не заперечував проти того,, що таке провадження дійсно відкрите.

6 вересня в прокуратуру Харківської області був направлений запит із проханням підтвердити інформацію про відкриття щодо суддів кримінального провадження та надіслати на адресу суду витяг із ЄРДР. Однак до цього часу витягу до суду не надходило.

З огляду на це колегія суддів розцінює дії прокурора у цьому кримінальному провадженні як втручання у діяльність суддів.

Працівники Феміди попросили генпрокурора Юрія Луценка та голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедесюка дати належну оцінку таким діям прокурора.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області пройшов фестиваль "Весілля в Малинівці", який зібрав 75 тисяч гостей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook