Справа про харківський теракт слухатиметься відкрито, - суд

Фрунзенський райсуд Харкова відмовився закривати для громадськості процес у справі про теракт біля Палацу спорту
Depo.
9 листопада 2016 15:43
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідне рішення суд ухвалив сьогодні, 9 листопада, розглянувши клопотання одного підозрюваних про закриття слухання через нібито погрози на адресу підсудних.

Повернувшись із нарадчої кімнати, суд зазначив, що чинний кримінально-процесуальний кодекс передбачає вичерпний перелік випадків коли засідання або окрема його частина проводиться в заритому режимі (злочин проти статевої свободи, неповнолітньої дитини, можливість розголошення державної таємниці тощо). При цьому суддя наголосила, що у своєму клопотанні підсудний не зазначив жодну з підстав, передбачених КПК.

"Суд вважає, що розгляд потрібно здійснювати у відкритому режимі", - зазначила головуючий суддя.

У судовому засіданні продовжилося вивчення відеодоказів у справі. Зокрема, у засіданні транслюється відео слідчих дій, під час яких один з підсудних розповідає де та коли він отримав міну.

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 9 листопада, підозрювані у скоєнні теракту біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року заявили клопотання про скасування для них тримання під вартою, а також клопотання про слухання справи у закритому режимі. Суд не задовольнив обидва клопотання.

Довідка Depo.Харків. 22 лютого 2015 року в Харкові під час траурної ходи, присвяченої пам'яті героїв Небесної сотні та загиблим на Донеччині, біля Палацу спорту на проспекті Петра Григоренка (тоді – проспект Маршала Жукова) стався теракт, внаслідок якого загинули четверо людей та дев'ятеро отримали поранення.

Чотири дні потому СБУ заявила про затримання за підозрою у скоєнні теракту трьох чоловіків. Згідно до офіційного повідомлення Фрунзенського райсуду, підозрювані - Володимир Дворніков, Віктор Тетюцький та Сергій Башликов. За даними силовиків, чоловіків завербували російські спецслужби, вони проходили підготовку в Бєлгороді, а за вчинення теракту повинні були отримати 10 тисяч доларів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків