ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спеціалісти виявили, чим забруднена Мерла

Спеціалісти встановили перевищення вмісту забруднюючих речовин у річці Мерла
Depo.
2 червня 2015 17:46
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Спеціалісти провели вимірювання вмісту шкідливих речовин у відібраних пробах у місці забруднення річки - в районі шлюза-регулятора №9 села Городнє Краснокутського району - та зафіксували перевищення вмісту забруднюючих речовин у порівнянні із встановленою гранично допустимою концентрацією за показниками хімічного та біологічного споживання кисню, амонію сольовому, фосфатами, сульфатами та сухим залишком.

Вказане є порушенням статті 44 Водного кодексу України. Держекоінспекція в направила матеріали перевірки до правоохоронних органів для встановлення винних осіб.

В прес-службі нагадали, що 21 травня до Держекоінспекції надійшло повідомлення про забруднення річки Мерла, ймовірно - каналізаційними відходами.

На час виїзду спеціалісти встановили забруднення поверхні водного дзеркала річки у с. Городнє Краснокутського району (значне замулювання та каламутність води, характерний запах каналізаційних стоків, осад на вигляд білого кольору). Окрім того, попід берегом було виявлено факт замору риби. Дані ознаки спостерігалися впродовж русла річки, проти течії в бік Богодухівського району.