Скандальний харківський екоінспектор обзавівся новою нерухомістю

Заступник керівника Державної екологічної інспекції у Харківській області Антон Шевченко придбав ще одну земельну ділянку та паркомісце в елітному будинку

Depo.
20 березня 2017 10:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у "Харківському антикорупційному центрі", про це йдеться у повідомлені про суттєві зміни до декларації чиновника, яке опубліковане в Єдиному державному реєстрі декларацій.

За 280 тис. грн чиновник придбав місце для парковки автомобіля у будинку по вул. Отакара Яроша, 22. Вартість паркомісця – це зарплата чиновника за три роки.

Іншої нерухомості особисто у Шевченко, за даними реєстру, немає, але в листопаді 2016 року йому подарували квартиру площею 113 кв. м. на проспекті Науки.

Крім того, він придбав земельну ділянку площею 0,12 га у садівничому господарстві "Пролісок 69" на території Малоданилівської селищної ради.

При цьому доходи чиновника у 2016 році складалися із зарплати за основним місцем роботи (87,7 тис. грн) і продажу автівки – 300 тис. грн.

У декларації за 2015 рік Шевченко вказав, що йому належить лише автомобіль "Део Ланос", який також вказаний й в декларації 2016 року. "Тож неясно, що за автівка була продана й чому вона не була задекларована минулого року", - зазначили в "ХАЦ".

Крім того, в декларації з'явився автомобіль "Ауді А 6" 2013 року випуску. Вартість такої автівки на ринку становить приблизно 30 тис. доларів. Шевченко вказав, що отримав права власності на неї у 2014 році, але в декларації за 2015 рік її також не має.

Екоінспектор також задекларував 50 тис. доларів готівки.

Як повідомляв Depo.Харків, родина чиновника має нерухомість на території Харківської області.

Зокрема, Шевченко володіє двома квартирами у Солоницівці (37 кв.м та 70,5 кв.м), квартирою в Харкові (113,7 кв.м), офісом у Харкові (28,6 кв.м), гаражем у Солоницівці (25,2 кв.м).

При цьому Шевченко має велику кількість земельних ділянок: у Бабаях Харківського району (10 соток), дві ділянки по 10 соток у Печенігах, у Мартовій поблизу Печенізького водосховища (2 га), у Черкаській Лозовій під Харковом (майже 16 соток), три ділянки в Руській Лозовій (2 га, дві ділянки по 10 соток кожна), у Дергачах під Харковом (1,34 га), дві ділянки в Малій Данилівці під Харковом (по 12 соток кожна).

Дружина Шевченка володіє квартирою в Солоницівці (49,1 кв.м), офісом у Богодухові Харківської області (75,1 кв.м) та двома земельними ділянками у Боровій Харківської області загальною площею майже 25 соток.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків