ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школярів "сплавлять" до Карпат та на Чорне море

Для дітей куплять путівки на Чорне море і в Карпати
Depo.
28 квітня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на начальника управління з молодіжної політики та організації оздоровлення дітей облдержадміністрації Ларису Козлову.

Враховуючи відсутність фінансування дитячого відпочинку з Фонду соцстраху та Мінсоцполітики, з обласного бюджету виділять на 30% більше коштів, ніж торік.

Також на 13,4% збільшилася сума коштів з бюджетів районів та міст обласного значення.

"Зараз проходить тендер на перші 10 млн. грн. з обласного бюджету. Ми вже розуміємо, що за ці кошти придбаємо понад 2,5 тис. путівок для наших дітей. Цього року планується, що діти соціально незахищених категорій відпочинуть на західній Україні - понад 400 путівок, в Херсонській області на березі Чорного моря - 1 тис. путівок. Решта відпочинуть у таборах Харківської області", - сказала Козлова.

Нагадаємо, що влітку 2015 року на території області планується робота 703 закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі 28 дитячих таборів. Також в регіоні відкриються 658 таборів з денним перебуванням, 15 таборів праці та відпочинку і 2 наметових містечка.

З числа соціально незахищених категорій планують оздоровити 122 тис. дітей, що становить 86,2% від їх загальної кількості.