Школяр, на якого впав баскетбольний щит, відбувся забоями

Хлопчик, на якого впав баскетбольний щит, не потребує стаціонарного лікування

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на лікарку лікарні швидкої допомоги Олену Ковальову.

В міськраді нагадали, що інцидент стався на території Харківської спеціалізованої школи №85 3 червня об 11:05.

За словами директора школи Наталії Кутнякової, хлопчик закінчив 6-й клас і не відвідує пришкільний табір. Він прийшов з дому пограти в баскетбол на шкільний майданчик, повис на щиті, і на нього впав стовп.

Директор школи зазначила, що майданчик доступний всім жителям району, і вечорами на ньому грають дорослі юнаки. "У нас є баскетбольна, волейбольна, ігрові майданчики, які служать всім бажаючим. Ми їх встановлювали, щоб люди не сиділи вечорами на лавках, а займалися спортом. Вечорами до нас в баскетбол приходять грати дорослі хлопці, вони, швидше за все, і розхитали стовп", - зазначила директор школи.

Вона підкреслила, що як тільки стався нещасний випадок, співробітники школи викликали швидку допомогу і батьків. Дитину відразу ж відправили в міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. А. Мещанінова, і вже о 15:00 хлопчик був удома. Зараз майданчик закритий, незабаром його відремонтують.

Хлопчик був доставлений до лікувального закладу з забоями, стаціонарного лікування не потребував, тому був відправлений з батьками додому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook