Шкіряні аксесуари і міхенді: На Харківщині пройшов фестиваль мистецтв

Харківська державна академія дизайну і мистецтв стала майданчиком проведення фестивалю

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, в урочистому відкритті ArtStreetFest 18 травня взяв участь заступник голови ОДА Анатолій Бабічев.

 

"Харківщина була, є і буде найбільшим науковим і культурним центром України. Наука не може існувати без мистецтва. Наше місто має давні традиції, красиву історичну спадщину. Мені дуже приємно, що декілька років тому Харківська державна академія дизайну та мистецтв зініціювала проведення такого свята. Чим більше буде подібних заходів, тим яскравішим і щасливішим буде наше життя. Я впевнений, що вулиця Мистецтв за декілька років стане брендом. І велика кількість туристів буде приїжджати саме до Харкова, щоб взяти участь у цьому святі", - сказав Бабічев.

 

Ректор Харківської державної академії дизайну та мистецтв, організатор фестивалю Віктор Даниленко зазначив, що свято присвячено Дню науки, Дню Європи і Ночі музеїв.

 

"Окрім того, сьогодні ми презентуємо новостворений Східний центр Національної академії мистецтв України. Ми вирішили час від часу організовувати такі мистецькі виступи на різних майданчиках. Не лише у межах Харківщини, а й в східних областях нашої держави", - сказав Даниленко.

 

Фестиваль проходив за адресою: вулиця Мистецтв, 8-11, Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

 

Під час заходу пройшли виступи майстрів мистецтв, виставки плакатів, студентських робіт, скульптури, живопису, ретроавтомобілів. Також пройшли майстер-класи "Дизайн ювелірних прикрас", "Шкіряні аксесуари, взуття", "Пленер", майстер-класи з кераміки, вітражу, петриківського розпису, з техніки "батик", ручного ткацтва, міхенді тощо.

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області затримали пасажира рейсового автобусу, який погрожував підірвати гранату. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook