ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сакварелідзе не збирається працювати на Луценка

Колишній заступник Генпрокурора Давід Сакварелідзе не має наміру ставати радником Генпрокурора Юрія Луценка
Depo.
24 травня 2016 11:46
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це у Харкові під час прес-конференції сказав екс-заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, відповідаючи на питання, чи були пропозиції від Генпрокуратури про співробітництво.

"Ніяких пропозицій до мене не надходило. Ми не обговорювали нічого. Я написав йому (Луценку – ред.) СМС та попросив не звільняти тих хлопців, які були жертвами неправильного та злочинного управління Шокіна. Ми домовилися про зустріч, потім такої зустрічі не було", - сказав Сакварелідзе.

Він додав, що не збирається йти до наглядових рад при Генпрокуратурі, оскільки цей механізм не є дієвим.

"Я не збираюся ні в які наглядові ради, оскільки наглядові ради системи не міняють. Міняють конкретні люди, які беруть на себе відповідальність і які відповідають за процеси. Технічні рішення глобальних, структурних і політичних проблем – це не вихід для України. Я ні в які наглядові та координаційні ради не збираюсь", - сказав він.

На питання, чи збирається він стати радником Генпрокурора, Сакварелідзе сказав: "Ні, звичайно!".

Він висловив переконання, що у Луценка буде власна думка, яку він "буде набагато ефективніше лобіювати власну думку, якщо воно буде правильним, чим це робив Шокін".

"У нього є більше шансів і більше енергії, щоб принаймні щось змінити у прокуратурі", - сказав Сакварелідзе.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків