Рятувальники розповіли, чому на Харківщині палають агрофірми

Протягом останніх трьох років на агропідприємствах Харківщини сталося 35 пожеж

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у відділі зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНСУ в Харківській області, про це розповів заступник начальника облуправління Сергій Калюжний.

"На території Харківської області налічується 1129 сільськогосподарських підприємств, понад 1000 фермерських господарств і 55 крупних підприємств по переробці і зберіганню зерна. За останні три роки на об'єктах агропромислового комплексу області сталося 35 пожеж, внаслідок яких знищено і пошкоджено 18 будівель та споруд, 3 одиниці техніки, 14,9 га стерні, 724 тони зернових культур, 1027 тони кормів, і 585 тварин (голів худоби). Прямий збиток склав більше 9 млн грн", - заявив він.

Калюжний додав, що в минулому році на підприємствах агропромислового комплексу області сталося 12 пожеж. Під час яких пошкоджені три будівлі. Прямі збитки склали понад 1 млн грн.

При цьому, за словами Калюжного, в 2016 році були проведені перевірки на 587 об'єктах сільського господарства. "За результатами проведених перевірок всім керівникам сільськогосподарських підприємств Харківської області вручаються акти перевірок та приписи про усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту для їх обов'язкового виконання. За допущені порушення у сфері пожежної та техногенної безпеки 608 керівників і відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності", - зазначив Калюжний.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook