Розширювати співробітництво: Світлична зустрілася з делегацією ЄІБ та представництва ЄС в Україні

Під час візиту у Харківську області делегація ЄІБ та представництва ЄС відвідає низку лікарень регіону, де була проведена реконструкції коштом банку та обласного бюджету

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, керівник обладміністрації Юлія Світлична обговорила реалізацію спільних проектів та подальші плани розвитку регіону з головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жаном-Еріком Де Загоном та заступником голови представництва Європейського Союзу в Україні Аннікою Вайдеман.

Під час візиту на Харківщину делегація ЄІБ та представництва ЄС відвідає низку лікарень регіону, де проведено реконструкції коштом банку та обласного бюджету. Такі роботи в рамках "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" провели на 13 об’єктах, серед яких - дві обласні дитячі лікарні, дві інфекційні лікарні (доросла та дитяча), обласна травматологія, ОКЛ, диспансер радіаційного захисту населення тощо.

"Надзвичайно важливо та показово – реформувати та відновлювати сферу охорони здоров'я, чим ми з вами і займаємося. Можу сказати, що ваші бажання допомогти Україні збіглися з нашими проектами та нашим стратегічним баченням розвитку регіону, - сказала Світлична, відкриваючи зустріч. - На найближчі три роки обласна адміністрація та обласна рада взяли собі за пріоритет відновлювати об’єкти охорони здоров’я. Ми пообіцяли людям, що за три роки майже в кожній лікарні зробимо ремонт. Тому ваша допомога та ваші проекти стали дуже на часі".

Голова ОДА також відзначила, що розраховує на продовження співпраці з Європейським інвестиційним банком, та серед перспективних напрямків подальшої роботи назвала реалізацію проектів у сферах ЖКГ, енергетики, транспорту й соціальних послуг.

"Дуже хотілося б розширити наше співробітництво, щоб дійсно показати результат. Сподіваюся, що ті результати, які ми сьогодні побачимо, дадуть нам ще більше натхнення, щоб рухатися далі", - відзначила керівник області.

Голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні відзначив, що останнього разу був на Харківщині лише місяць тому, і це демонструє динаміку розвитку регіону.

"Ми дякуємо вам дуже за підтримку, оскільки розуміємо, що успішна реалізація будь-якого проекту залежить великою мірою від того, щоб була відповідальність, - сказав Жан-Ерік Де Загон. - Дійсно, ЄІБ дуже добре робить інфраструктурні проекти, що стосуються ремонту доріг, мостів тощо. Також наша інституція фінансує ремонт та розвиток інфраструктури шкіл, шпиталів тощо, а також малий та середній бізнес. Це показує ту стратегію та політику, яку веде ЄС стосовно України. Ми працюємо, щоб імплементувати цю стратегію в життя".

Голова представництва ЄІБ в Україні відзначив цікавість інституції до роботи в галузі енергоефективності та запевнив, що буде радий бачити ті проекти, які Харківський регіон запропонує для спільної реалізації.

Заступник голови представництва Європейського Союзу в Україні, у свою чергу, наголосила, що для представництва є важливою робота не лише з центральними органами влади нашої країни, але й з регіонами.

"Якщо ми говоримо про галузь охорони здоров’я, то йдеться не тільки про реконструкцію та ремонт у будівлях, але ми, звичайно, підтримуємо всю реформу медичної сфери в Україні. І Харківська область зараз демонструє дуже хороші результати в реалізації перших кроків щодо амбулаторій у Харківському регіоні", - сказала Анніка Вайдеман.

Після зустрічі, що відбулась у Харківській ОДА, Світлична спільно з делегацією ЄІБ та представництва ЄС відвідує заклади охорони здоров'я області, в яких провели ремонтні роботи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook