ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російську терористку "Терезу" можуть обміняти на Надію Савченко, - джерело в СБУ

Саме з російською терористкою "Терезою", яку затримали 7 квітня на Харківщині, співробітники СБУ пов′язують можливе визволення української льотчиці Надії Савченко
Depo.
24 червня 2015 09:20
ФОТО: depo.ua

Про це Харків.depo.ua повідомили джерела в СБУ.

За словами джерела, російські дипломати жодного разу не відвідали затриману. Однак працівники спецслужб переконані, що якщо Кремль і погодиться обміняти українську льотчицю Надію Савченко, то, вірогідніше, саме на "Терезу".

Джерело відзначає професійну підготовку російської терористки.

"Ті три з половиною години після затримання, коли ми спілкувались з "Терезою", нагадували швидше психологічний двобій, а не бесіду. Підготовка в неї, повірте, дуже високого рівня", - відверто зізнається співробітник СБУ.

Надзвичайно сильний психолог, хоча й не має фахової освіти. За словами силовика, ця жінка вміє спілкуватися, як слідчий, та дуже добре обізнана в тонкощах оперативної роботи. Саме такі функції вона виконувала на Донбасі, коли працювала начальником комендатури у місті Старобешево Донецької області.

Під час обшуку співробітники СБУ вилучили мобільний телефон, в якому терористка досить детально фільмувала всі події на окупованому Донбасі.

До речі, те, що "Тереза" є офіцером ГРУ, стало відомо також і завдяки саме цим записам, на яких вона представляється. Ще одна цікава деталь до портрету затриманої - її телефонна розмова з одним із бойовиків ДНР. Під час бесіди жінка обмовилась, що добре розуміється на кадрах для розвідгруп, бо сама їх обирає. "Я сама формую розвідгрупи, я чудово розумію, який контингент туди беруть", - зазначила терористка.

Читайте також: Як терористка "Тереза" катувала українських військових. Свідчення очевидців

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua