ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ревізори перевірили харківські будівництва

Виконавча документація на харківських будівництвах часто ведеться не у відповідності до містобудівних норм
Depo.
9 червня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків в прес-службі Харківської міськради, про це розповів директор департаменту територіального контролю Олексій Калина.

За його словами, часто документація не відображає всі види будівельних робіт.

Загалом з 11 квітня по 30 травня інспекція ДАБК провела 108 планових та позапланових перевірок, за результатами яких було надано 29 приписів та складений 21 протокол про адміністративні правопорушення та про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, порушники були оштрафовані.

Як повідомив директор департаменту, розміри штрафів різні і встановлені вони Законом України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності" для юридичних осіб та Кодексом про адміністративні порушення - для громадян. Планова перевірка ведення будівництва проводиться протягом 10 робочих днів, а якщо необхідно - п'ять днів інспекція може взяти додатково. "Ми перевіряємо всі креслення, у нас є прилади, які визначають міцність бетону, якість розчину, наприклад. Це довга і копітка робота, тобто фактично перевіркою одного будівництва інспекція зайнята півмісяця. За ті чи інші порушення вже було накладено штрафних санкцій на суму понад 270 тис. грн", - повідомив Калина.

Також інспекція ДАБК розглянула 579 документів дозвільного характеру, за якими надано два дозволи на виконання будівельних робіт по об'єктах IV категорії складності і зареєстровано 310 декларацій про початок виконання підготовчих і будівельних робіт, декларацій про готовність об'єкта до експлуатації, повідомлень про початок виконання підготовчих і будівельних робіт та внесення змін.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків