Ремонт Московського проспекту - у водіїв знову проблеми

На чергових ділянках Московського проспекту заборонено рух транспорту

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Зокрема, рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від вул. Польової до вул. Соїча, по смузі руху в бік вул. Морозова, буде заборонений до 22:00 31 травня.

Заборона пов'язана з реконструкцією проспекту на ділянці - від вул. Доброхотова до вул. Соїча, по смузі руху в бік вул. Морозова.

На період проведення робіт об'їжджати закриту ділянку потрібно по вул. Польовий - на ділянці від пр. Московського до вул. Плеханівській, по вул. Плеханівській - на ділянці від вул. Польової до вул. Соїча, та по вул. Соїча - на ділянці від вул. Плеханівської до пр. Московського.

Міський громадський електро- та автомобільний транспорт на цій ділянці також буде проїжджати.

Крім того, до 22:00 16 травня рух транспорту заборонено по пр. Московському - на ділянці від вул. Доброхотова до вул. Кошкіна, при русі в бік вул. Польової.

У цей час автобуси №249е об'їжджатимуть цю ділянку по пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Кірова - пл. Повстання - пр. Московський і далі за маршрутом; №227е попр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Кірова - вул. Броненосця "Потьомкін" - ДК ХЕМЗ.

Крім того, тролейбус №13 "парк "Зустріч" - ст. м. "Площа Повстання" змінить маршрут таким чином: парк "Зустріч" - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - ст. м. "Московський проспект".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook