ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ремонт доріг буде здійснюватися за рахунок штрафів автоперевізників, - Мінінфраструктури

Міністерство інфраструктури України створить проект по відновленню та ремонту автомобільних доріг, гроші на який будуть надходити зі штрафів з перевізників за проїзд по автодорогах країни з порушенням габаритно-вагових норм
Depo.
22 червня 2015 17:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава дорожнього департаменту Міністерства інфраструктури Роман Хміль, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Ми також прийшли до того, що потрібно штрафи встановлювати в залежності від переваги, вони повинні бути великими, але в цілому економічно обґрунтовані тарифи такі", - підкреслив він.

Варто зазначити, що міністерство планує визначити нові справедливі штрафи за порушення вагових норм (1 тис. грн - 10 тис. грн) або збільшити їх ще більше, до рівня європейських країн (Польща - 1,5 тис. євро, Німеччина - 10 тис. євро).

В даний момент в Україні мінімальний штраф за перевагу автотранспортного засобу становить 1,7 тис. грн.

У міністерстві інфраструктури обіцяють також, що буде введений подвійний контроль ваги автотранспортних засобів, зокрема вантажівок. Так, автоматичний весокомплекс буде передавати інформацію про перевантаження інспектору, який зобов'язаний зупинити і оштрафувати такий автотранспорт.

У свою чергу інспектор буде мати засоби відеофіксації і веб-камеру для автоматичної трансляції своєї роботи в інтернеті. При цьому контроль за роботою інспектора буде здійснювати Мінінфраструктури. Якщо інспектор навмисно пропустить перевантажений транспорт без накладення штрафних санкцій, він буде звільнений.

У планах відомства встановити повну заборону руху транспорту вагою понад 40 тонн для подільних вантажів, а також посилити відповідальність компанії, яка завантажує авто, за перевагу, за умови, якщо не було проведено контрольне зважування у присутності перевізника.

Такі нововведення будуть стосуватися доріг Миколаївської області, так як вони знаходяться в найгіршому стані.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua