Райнін згідно норм закону призупиняє членство у БПП

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін подав заяву про призупинення членства у "Блоці Петра Порошенка "Солідарність"
Depo.
13 липня 2016 16:08
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 13 липня, Райнін сказав журналістам.

Він наголосив, що Закон України "Про державну службу", який вступив у силу, вимагає державних чиновників категорії "А" скласти партійні повноваження.

"Що стосується членства в партії, то на сьогодні діє норма закону, мною написані всі заяви 29 квітня, можу навіть копію показати, про складання з себе повноважень керівники обласної територіальної організації і про призупиненні членства у Блоці Петра Порошенка, як того вимагає Закон України "Про державну службу" для осіб категорії "А". Що стосується депутатства, то абсолютно немає такої вимоги в законі. Є роз’яснення Кабінету міністрів, є роз’яснення Національного агентства державної служби, оскільки це норма закону для тих хто буде заново обраний після вступу в дію цього закону", - сказав Райнін.

За його словами, питання задоволення заяв вирішить партійний з'їзд. На минулому з'їзді заяви Райніна та голови Київської адміністрації Віталія Кличка не розглядалися.

Райнін повідомив, що на сьогодні кандидатура наступного голови Харківської облорганізації БПП ще не розглядалася, однак, за його словами, "це однозначно будуть не випадкові люди".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків