П’ять харківських самбістів визнані чемпіонами світу

У столиці Білорусії пройшов чемпіонат світу серед майстрів, на якому харків’яни в складі збірної України здобули шість золотих медалей

Успішно дебютував в змаганнях серед майстрів Заслужений майстер спорту України, харків’янин Віктор Савінов, повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

Савінов отримав перемогу в усіх трьох поєдинках та став чемпіоном у вазі до 90 кг в віковій групі М2 (40-44 років).

У цій же віковій групі чемпіоном світу у вазі до 82 кг став Костянтин Ананченко.

Також золоті медалі здобули Андрій Кирильчук (вагова категорія до 68 кг, вікова група М1 35-39 років), Геннадій Помиляйко (вагова категорія до 82 кг, вікова група М5 55−59 років) та Георгій Манучарян (вагова категорія понад 100 кг, вікова група М6 60−65 років).

Крім того, збірна України здобула перемогу в командних змаганнях. У фіналі українці здолали господарів чемпіонату білорусів.