ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Путін вже відповів на всі запитання росіян

Мешканців великої держави сеанс спілкування з рідним і стовідсотково підтримуваним президентом цікавить помітно менше, ніж громадян сусідньої "хунти"
Depo.
16 квітня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua
Путін вже відповів на всі запитання росіян
Путін вже відповів на всі запитання росіян

Українські ресурси готові аналізувати кожне хоч на вигляд притомне слово Путіна, шукаючи приховані "сигнали", користувачі в Фейсбуці пишуть кілометрові обговорення на тему того, що саме скаже це... Ну, президент сусідньої країни, сформулюємо м'яко, щоб не опинитись там, де і Дещиця брифінгу не проводив.

Натомість в Рунеті особливої уваги до майбутньої події насправді не спостерігається. Ні, себто всі ЗМІ розмістять анонси і новини, і ТАСС разом з РІА Новости все відтранслюють у відеострімі, текстовому режимі і зіграють на балалайках з сурдоперекладом. На пряму лінію поступило "рекордних 2 мільйони питань" - головно про відродження російської економіки і питання імпортозаміщення, як повідомив Пєсков. І це тільки за один день. Зі швидкістю до 3135 повідомлень на хвилину. Але якогось реального глибокого інтересу ні в соціальних мережах, ні на адекватних (ну, по російських мірках адекватних - робіть поправку) ресурсах явно немає.

Така ситуація здається дивною тільки на перший погляд. Насправді, вона десь логічна. Бо, схоже, в українців є до Путіна одне питання - чи буде нова масштабна війна, чи все триватиме й далі у формі в'ялотекучої шизофренії "кривавого миру".

А в росіян вже не залишилось жодного питання. Точніше, на всі їхні можливі питання Путін вже давно відповів. На всі 2 мільйони.

Бо в реальності мешканцям великої держави чекати немає на що. Нічого такого, що б викликало негайне зняття західних санкцій, Путін явно не скаже. Від "скрєп" і "духовної Корсуні" він теж не відмовиться. Та що там санкції і "скрепи" - все набагато глибше і масштабніше. В російському "казьонному домі" просто більше не відкриватимуть вікон. Бо їх замурували. Каток пропагандистського безумства, запущений для контролю над збіднілим населенням, мчить вперед з шаленою швидкістю - і не факт, що навіть його "рульовий" в стані притишити його хід.

Якщо кілька років тому опозиційні недобитки ще намагались зрозуміти з тону "самого", чи чекати їм на якусь короткочасну відлигу, чи мороз буде тільки міцніти, то після вбивства Нємцова надіятись на реальне потепління не можуть навіть найнаївніші. Шанси на зміни з'являться або в разі смерті Путіна, або в разі обвалу всієї державної системи, наскрізь просякнутої корінням "путінської вертикалі". Ні про те, ні про інше на прямій лінії не повідомлять. То чого її слухати?