ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Промисловці хочуть замінити РФ Азербайджаном

Промисловці регіону ведуть активні переговори з представниками Азербайджанської Республіки
Depo.
28 квітня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови Харківської облдержадміністрації Юлію Світличну.

"Зовнішній торговельний оборот Харківської області хоч і незначно, але зменшився. Обсяги торгівлі з Російською Федерацією скоротилися більш ніж на 40%. У зв'язку з цим ХОДА шукає всілякі шляхи для подальшого розвитку, кооперації та залучення як іноземних, так і внутрішніх інвесторів. Ми ведемо активні переговори з азербайджанською стороною. І на даний момент можна сказати, що кілька харківських підприємств вже попередньо домовилися про подальшу співпрацю. Наприклад, такі підприємства як "Електроважмаш", "Турбоатом", ХТЗ вже мають певні напрацювання", - розповіла Світлична.

ДП "Завод "Електроважмаш" зацікавлене поставляти на підприємства Азербайджану електродвигуни, тягові генератори та комплекти електрообладнання. Також завод готовий модернізувати обладнання, що вже працює на азербайджанських ТЕС і ГЕС. ДП "ФЕД" готове співпрацювати з військово-повітряними силами й авіакомпаніями. Харківське державне авіаційне підприємство може поставляти до Азербайджану транспортні літаки АН-74.

"ВАТ "Турбоатом" - це те підприємство, яке може не просто забезпечувати весь цикл роботи гідроелектростанцій, а ще й обслуговувати їх. Мало того, вони ще можуть модернізувати будь-яке обладнання, яке вже стоїть на гідроелектростанціях. На 5 травня запланована поїздка до Азербайджану депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків. На зустрічі також буде присутнє керівництво "Турбоатома". Сподіваємося, у Харківської області буде великий портфель замовлень", - доповнила Світлична.

За її словами, делегація від Харківської області також планує візит до Азербайджану в липні 2015 року. В ході цього візиту керівники великих підприємств, а також різних організацій та органів влади зустрінуться з представниками уряду та ключових міністерств для подальшого просування продукції харківських підприємств та укладання контрактів.