Прокуратура Харківщини викрила комерсанта, який обібрав центр надання соціальних послуг

У Харківській області директора ТОВ судитимуть за привласнення бюджетних коштів та підробку документів

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області.

За відомостями прес-служби, прокуратура направила до Лозівського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ, підозрюваного у привласненні коштів соццентру та підробленні документів (ч. 2 ст. 191 ч. 1 ст. 366 КК України).

Як розповів керівник Лозівської місцевої прокуратури Ігор Білодід, підозрюваний очолював фірму, що займалася обслуговуванням систем безпеки. У березні 2018 року він уклав договір із керівництвом територіального центру з надання соцпослуг щодо встановлення в окремих корпусах закладу пожежної сигналізації.

За даними слідства, під проектно-кошторисною документацією директор ТОВ підробив підпис інженера-проектувальника, а самі документи були складені з низкою як технічних, так і законодавчих порушень.

Обладнання, необхідне для роботи сигналізації, підозрюваний поставив до центру лише частково, монтаж також був виконаний неякісно. Тому встановлена у закладі система оповіщення про пожежу виявилася не робочою.

Усвідомлюючи, що така ситуація може наражати на небезпеку життя великої кількості людей, директор ТОВ імітував якісне та повне виконання робіт. За такі "псевдопослуги" чоловік отримав майже 160 тис. грн. Якщо провина підозрюваного буде доведена в суді, йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Як повідомляв Depo.Харків, з 4 по 11 лютого харківські рятувальники здійснили виїзди на 137 викликів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook