Прикордонники розповіли, скільки коштує "рів з сіточкою" Яценюка

На українсько-російському кордоні триває робота з інженерно-технічного облаштування
Depo.
22 липня 2016 13:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі ДПСУ, у 2015 році на ці цілі з держбюджету було виділено 400 мільйонів гривень, які "реалізовані в повному обсязі та за призначенням".

Роботи проводилися в межах Чернігівської та Харківської областей.

"Загалом протягом минулого року було обладнано понад 230 км протитанкових ровів, 45 км контрольно-слідової смуги, 116 км рокадних доріг та майже 75 км захисної огорожі, встановлено спостережні вежі. Крім того, облаштовані опорні пункти для особового складу та захисні споруди для пасажирів у пунктах пропуску, закуплені технічні засоби, розгорнуті системи відео-технічного контролю та ураження і багато іншого. Також придбані чотири рухомі бойові модулі "Тритон", - розповіли в прес-службі.

Цього року роботи заплановано закінчити в межах Харківської та розпочати в Луганській областях. На даний момент бюджетом для їх виконання передбачено 200 мільйонів гривень, з яких отримано 60 мільйонів гривень.

Як повідомляв Depo.Харків, 21 липня нардеп Олена Сотнік опублікувала фото "Стіни", яку будують на кордоні Харківської області та Росії, розкритикувавши укріплення.

"Яма вартістю 4 мільярди гривень. Рів (протяжністю кілька десятків кілометрів) на українсько-російському кордоні з зелененькою сіточкою і є та сама "Стіна", яка нас повинна захистити від ворожих вторгнень з боку Російської Федерації", - підписала знімки нардеп.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків