UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Правозахисники розпочали моніторинг порушень з боку поліції під час карантину

Правозахисники розпочали моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав і свобод громадян під час здійснення нагляду за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Про це повідомили Depo.Харків в Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

 

Асоціація УМДПЛ планує налагодити донесення до суспільства, ЗМІ та керівництва правоохоронних відомств інформацію про реальний стан справ з цього питання та напрацювати рекомендації щодо покращення ситуації в цій сфері.

 

Моніторинг планується здійснювати за кількома напрямками:

 

1. Порушення прав громадян (ФОП, фізичних та юридичних осіб) при притягненні до відповідальності за порушення правил карантину.

2. Ефективність та пропорційність дій поліції з контролю за дотриманням в регіоні карантинних заходів.

3. Дотримання поліцією карантинних заходів по відношенню до затриманих у кімнатах для затриманих при відділах поліції і ізоляторах тимчасового тримання.

4. Дотримання поліцією карантинних заходів при виконанні службових обов’язків, в тому числі під час прийому громадян у підрозділах поліції.

5. Забезпечення прав і безпеки співробітників поліції в умовах карантину.

 

Повідомлення про порушення з боку органів правопорядку асоціація приймає: на електронну адресу: quarpol2020@gmail.com і за телефоном 0 800 336 872 (дзвінки безкоштовні в межах України). Час роботи: пн – пт з 9.00 до 17.00. В інші години та у вихідні повідомлення можна залишати на автовідповідач.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"