Право на прибирання "Перемоги" в Харкові отримала фірма, близька до Мусєєва

КП "Харківський метрополітен" уклало угоду з ТОВ "Системи прогресивної очистки" щодо прибирання нової станції метро – "Перемога"
Depo.
22 серпня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua

Угода була кладена 19 серпня, її вартість - 822,6 тис. грн, передає Depo.Харків з посиланням на "Харківський антикорупційний центр".

Звіт про проведення закупівлі опублікований на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель "Прозорро".

Приватна фірма має надати підземці послуги з санітарного утримання пасажирських, виробничих, службових, адміністративних та допоміжних приміщень станції «Перемога» та послуги з проведення дезінфекційних заходів до кінця 2017 року.

Тендери на прибирання інших станцій метрополітену та підземних переходів також виграло саме ТОВ "Системи прогресивної очистки".

У 2016 році ця фірма виграла тендери на суму 28,24 млн. грн.

Фірма "Системи прогресивної очистки" зареєстрована на Олену Назаренко, директором є Роман Дворник.

У протоколі розкриття пропозицій ТОВ  "Системи прогресивної очистки" раніше вказувало номер телефону (057) 714-05-72, який також використовувався ТОВ "Компанія "СПО" ("Системи прогресивної очистки").

Крім того, цей номер використовувало й ТОВ "Ваго-Рев".

Компанія "СПО" раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Засновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП "Харківгорліфт", а також у 2015 році балотувався до міськради від партії "Відродження", першим номером якої є мер Геннадій Кернес.

У 2011-2012 рр. власником "Компанія "СПО" був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію "Молоді регіони" в Харкові.

За даними ЗМІ, до цієї фірми мав відношення голова адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв.

Ця фірма була ліквідована після того, як почала фігурувати у кримінальній справі.

Після цього тендери почало вигравати ТОВ "Системи прогресивної очистки" (СПО)

У 2015 році ТОВ "Системи прогресивної очистки" за результатами тендерів уклала угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму 90,05 млн. грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків