ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Потенціал Харківщини презентували на торгово-економічному ярмарку в Китаї

Потенціал Харківської області презентували на 27-му Харбінському торгово-економічному ярмарку
Depo.
16 червня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Потенціал Харківщини презентували на торгово-економічному ярмарку в Китаї
Потенціал Харківщини презентували на торгово-економічному ярмарку в Китаї

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, захід, що проходить у провінції Хейлунцзян, є одним із найбільших у світі.

"На запрошення уряду провінції Хейлунцзян наша делегація бере участь у Харбінському торгово-економічному ярмарку. Це чудовий майданчик для презентації потенціалу Харківської області не тільки китайському бізнесу, а й іншим «гравцям» ринку Східної Азії", - зазначила керівник делегації Харківської області в Китаї, перший заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична.

У ярмарку, що відкрився 15 червня, беруть участь понад 40 делегацій із різних країн світу. Захід триватиме протягом чотирьох днів. Свої пропозиції в різних сферах економіки презентують більше тисячі представників іноземних ділових кіл.

"Харківська область на ярмарку представляє можливості співпраці в науково-технічній, аерокосмічній та IT-сферах, а також промисловості та переробці сільськогосподарської продукції", - повідомила Світлична.

15 червня у рамках торгово-економічного ярмарку в Харбіні також пройшла міжнародна конференція регіонів-побратимів провінції Хейлунцзян, під час якої перший заступник голови Харківської ОДА представила потенціал Харківської області та підкреслила важливість встановлення прямих зв'язків на рівні регіонів.

У цей самий день можливості аграрно-промислового комплексу та аграрної науки регіону представники делегації Харківщини презентували на базі Харбінської академії сільськогосподарських наук.

"Ми також домовилися про те, що представники Харбінської академії відвідають Харківську область у вересні", - уточнила Світлична.

Як повідомляв Depo.Харків, делегація Харківської області перебуватиме в Китаї протягом тижня. Під час візиту до КНР планується підписання Угоди між Харківською обласною державною адміністрацією та урядом провінції Хейлунцзян.

Також керівник делегації Юлія Світлична 17 червня виступить з доповіддю на Першій китайсько-українській конференції з економічного і науково-технічного співробітництва "День України".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків