ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Посадовці "розбазарили" землі коледжу на 19 мільйонів

Прокуратура наполягає на поверненні з незаконної оренди землі коледжу на 19 млн. грн.
Depo.
3 червня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Олександра Мельника.

До суду пред'явлений позов про скасування незаконних наказів ГУ Держземагенства в області та повернення державі 900 га землі вартістю майже 19 млн. грн.

Ці угіддя закріплені за Липковатівським аграрним коледжем. Зараз документація із землеустрою на вказані ділянки для одержання їх в постійне користування перебуває у стадії оформлення.

Однак минулого року на підставі наказів ГУ Держземагенства в області сільгоспугіддя перейшли в користування іншому суб'єкту господарювання з порушенням чинного законодавства.

"Оскільки земельні ділянки не становлять єдиного масиву, їх передача є незаконною. Крім того, за наслідками розроблення документації та відведення земель у користування громадянину не проведено нормативно-грошової оцінки. Внаслідок цього бюджет недоотримає значних коштів", - розповів Мельник.

Наразі судовий розгляд триває.

Аналогічні накази стосовно незаконного відведення 1,2 тис. га землі, що знаходяться в користуванні коледжу, також оскаржені в суді.