ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко пообіцяв, що не віддасть більше ні клаптика української землі

Президент України Петро Порошенко з нагоди річниці визволення міст Слов'янськ і Краматорськ від російсько-терористичних військ провів зустріч з військовослужбовцями, які брали участь у визволенні цих міст
Depo.
4 липня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на прес-службу Президента.

"Наше з вами спільна мета - відновити територіальну цілісність України, суверенітет над кожним клаптиком української землі, забезпечити і захистити незалежність України від будь-якого агресора, який вторгся на нашу землю", - підкреслив президент.

"Цей день, 4 липня, назавжди увійшов в історію України. Рік тому відбулася подія, на весь світ засвідчила, що Збройні Сили України спроможні не тільки захищати і обороняти, але робити блискучі наступальні операції. Символом цієї могутності стала робота наших Збройних Сил по звільненню Слов'янська, який був символом знущання над українцями, в підвалах слов'янського СБУ були десятки закатованих українських патріотів, де знущалися над Українським прапором, Українською державою", - заявив президент, звертаючись до військових.

Глава держави зазначив, що ті перші перемоги мали особливе значення.
"Ці перемоги повернули віру українців у своїх захисників, в силу і міць української армії. І одночасно позбавили російського агресора ілюзій щодо парадного маршу по нашій українській землі", - сказав Порошенко.

Говорячи про особливе історичне значення цієї дати, президент підкреслив, що саме в цей день був похований проект так званої Новоросії.

"Ви захистили українську землю і змусили ворога в результаті блискавично проведеної операції бігти зі Слов'янська, потім - Краматорська, Костянтинівки, Северодонецька, Лисичанська, Рубіжного. Вашими зусиллями була звільнена велика частина Донбасу", - заявив глава держави.

Президент зазначив, що за цей рік зусиллями всього народу вдалося фактично заново створити Збройні Сили. "Я пишаюся тим, що Міністерству оборони вдалося зробити за цей рік", - сказав Петро Порошенко, особливо відзначивши зусилля волонтерів. "На сьогоднішній день ціною титанічних зусиль ми зміцніли вже настільки, що готові до оборони, - підкреслюю, саме обороні! - І проти найбільшою і краще за всіх озброєної армії на континенті, російської армії. Ми навчилися захищати свою Україну", - заявив глава держави .

При цьому Президент підкреслив: "Усвідомлюючи ціну питання, я наполягав, наполягаю і буду наполягати на пріоритетності політичного врегулювання". "Безумовно, ми - за мир. Але - не за мир за всяку ціну. Ми не здамо ні клаптика української землі", - заявив Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що саме під час проведення антитерористичної операції в районі Слов'янська Український народ дізнався своїх перших у цій війні Героїв України - підполковників Костянтина Могилко і Тараса Сенюка. "Відтепер їх імена золотими літерами вписані в нашу історію", - сказав Президент.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua