Понад третина виборців планують обрати до ВРУ "Слугу Народу"

Згідно результатів всеукраїнського опитування, проведеного дослідницькою компанією "Active Group" 14-17 червня 2019 року, якби вибори до Верховної Ради України відбулися б наступної неділі, то перше місце зі значним відривом посіла би партія "Слуга Народу" із результатом 31% від усіх опитаних

Про це повідомляє дослідницька компанія "Active Group", передає Depo.Харків.

 

Згідно дослідження, друге місце обіймає "Опозиційна платформа – За життя", за яку мають намір проголосувати 7,2% респондентів. Третє та четверте місця мають "Європейська солідарність" та "Батьківщина" із результатами 6,2% та 6,1% відповідно. Неподалік прохідного бар’єру опинилась партія "Голос" із результатом 4,5%.

 

Якщо рахувати відсотки лише серед тих, хто планує прийти на вибори і визначилися із вибором, то електоральні симпатії українців виглядатимуть наступним чином: "Слуга Народу" – 42,3%; "Опозиційна платформа – За життя" – 9,8%; "Європейська солідарність" – 8,4%; "Батьківщина" – 8,3%; "Голос" – 6,1%.

 

Понад 4% голосів отримали б у такому випадку партії "Сила і Честь" (4,5%), "Опозиційний блок" (4,3%) та "Радикальна партія О. Ляшка" (4,1%).

 

 

Лідером антирейтингу політичних сил є "Європейська солідарність" – за цю партію не проголосували би за жодних обставин 40,2% респондентів. На другому місці "Радикальна партія О. Ляшка", яку точно не підтримують 29,8%, а на третьому – "Опозиційна платформа – За життя" із антирейтингом 27,9%.

 

Показник анти рейтингу понад 20% також мають "Опозиційний блок" (26,2%) та "Батьківщина" (23,7%). Не підтримали б за жодних обставин ВО "Свобода" 16,2% респондентів.

 

У рамках опитування громадянам України також ставили запитання "Через який період часу, на Вашу думку, Президент Зеленський  і його команда повинна показати реальні зміни в Україні?". Чверть опитаних (25,9%) сказала, що таких змін вони очікують через рік з дня вступу Зеленського на посаду, а ще майже чверть (23,8%) – через півроку. 100 днів на те, щоб показати реальні зміни, новому Президенту дають 17,3% респондентів, а понад рік – 14,4%. Взагалі не очікують змін 7,7% опитаних українців. 10,8% не визначились із відповіддю на поставлене запитання.

 

Опитування проводилось дослідницькою компанією "Active Group" з 14 по 17 червня 2019 року на всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій. Загалом опитано 2800 респондентів. Теоретична похибка вибірки дослідження не перевищує 2%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook