Поліція розслідує розтрату 2 млн грн у харківській підземці

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання коштів КП "Харківський метрополітен"

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр" з посиланням на ухвалу Комінтернівського районного суду Харкова.

Поліція підозрює, що службові особи КП "Харківський метрополітен", ТОВ "НВО "Пам", ФОП Поліщук у період 2017-2019 років під час поставок матеріалів та поточного ремонту і технічного обслуговування рухомого складу підземки заволоділи грошовими коштами комунального підприємства (ч.3 ст.191 КК України).

Правоохоронці встановили, що КП "Харківський метрополітен" придбав у ФОП Поліщук генератори вогнегасного аерозолю МАГ-3 за ціною 2 430 грн (без ПДВ) у кількості 996 шт. загальною вартістю 2,904 млн грн.

"Ринкова вартість на вказані генератори у відкритих джерелах у місті Харків складає 893 грн за одиницю, тобто вартість партії у 996 одиниць складає 889 428 грн. Таким чином, збитки КП "Харківський метрополітен" від закупівлі засобів пожежогасіння за завищеними цінами складають понад 2 млн грн", - йдеться у судовій ухвалі.

Суд надав старшому слідчому право тимчасового доступу до документів ФОП для ознайомлення з ними, вилучення копій.

У "ХАЦ" нагадали, що ФОП Богдан Владиславович Поліщук, отримав протягом 2016-2018 років від метрополітену п’ять підрядів на загальну суму 7,48 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, очевидці показали наслідки смертельної аварії у центральному районі Харкова (ВІДЕО 18+).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook