Поліція не побачила порушень в зірваній сесії Чугуївської міськради
Сесія Чугуївської міської ради Харківської області перенесена на іншу дату відповідно до чинного законодавства
- Харків
-
4 грудня 2020 16:29

Поліція ознайомилася з рішенням Чугуївської міської ради Харківської області про перенесення сесії на іншу дату, повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.
"Сесію перенесено на іншу дату відповідно до чинного законодавства. Про це є відповідне рішення міської ради. Звернення кандидата в депутати було зареєстровано в Єдиному обліку Чугуївського відділу поліції", - сказано в повідомленні.
Як повідомляв Depo.Харків, увечері 3 грудня депутат Чугуївської міської ради від партії "Сила людей" Дмитро Дробот заявив, що мер Чугуєва Галина Мінаєва, обрана від партії "Слуга народу", має намір зірвати першу сесію міськради. За його словами, під час погоджувальної зустрічі представників фракцій Мінаєва просили депутатів не приходити на сесію, щоб не було кворуму. "Пані мер не змогла домовитися про більшість. Хто буде секретарем, хто заступники і т.д.", - наголосив Дробот.
4 грудня на першу сесію Чугуївської міської ради не зібрався кворум депутатів. Депутат зазначив, що на першу сесію Чугуївської міської ради не з'явилися депутат від партії "Слуга народу" та "Блок Кернеса".
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:59Харківський вокзал став четвертим у рейтингу активності "Укрзалізниці" ФОТО
- 10:56На Харківщині поліція перевіряє більше 100 пансіонатів, хостелів і будинків для літніх людей
- 10:38Під Харковом у вогні загинув чоловік ФОТО
- 10:21 У Харкові очікують на Зеленського: Приватний сектор очепила поліція, дороги засипають піском (ФОТОФАКТ)
- 09:48Мерія Харкова повідомила про стан постраждалих у геріатричному пансіонаті
- 09:35На Харківщині загорівся приватний дім ФОТО
- 09:25На Харківщині прикордонники знайшли люксову іномарку, яку шукали через Інтерпол ФОТО
- 09:21У Харкові сталася пожежа в 12-поверховому будинку ФОТО
- 09:17Зеленський вирушає до Харкова: Уточнена програма робочої поїздки
- 09:15 Україна на карантині до 28 лютого: Що відбувається (ХРОНІКА)
- 09:13Обгорілі меблі та чорні стіни: У Харкові з’явилися фото з будинку для літніх людей, в якому загинули 15 осіб ФОТО
- 08:59У Харкові більше 80 будинків та навчальних закладів залишилися без опалення
- 08:47На Харківщині від коронавірусу померли 14 людей, – РНБО
- 08:25Венедіктова назвала основні версії пожежі у будинку для літніх людей у Харкові ФОТО
- 08:07 Пожежа в будинку для літніх людей у Харкові: Затримали чотирьох підозрюваних ФОТО
- 23:45 В Україні шириться флешмоб "Ланцюг соборності Київ-Сімферополь"
- 22:32 Зеленський вирушає до Харкова з робочою поїздкою 22 січня
- 19:00 На Харківщині розпочнеться відлига ФОТО
- 18:48Смертельна пожежа в Харкові: Поліція знайшла ще один будинок, де перебувають 24 літніх людини