Плавець із Харкова завоював дві золоті медалі чемпіонату України (ФОТО)

Харківський плавець переміг на чемпіонаті України

Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Харків

Із 9 по 12 вересня в Бердянську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, дві золотих медалі якого завоював харків’янин Ігор Червинський.

Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА, передає Depo.Харків.

За даними ОДА, у змаганнях серед чоловіків дистанцію у 10 км харків’янин проплив за 2:03:09.92 та більше ніж на дві хвилини випередив Олександра Олексишина з Київської області, який посів друге місце.

На дистанції 5 км Червинський показав результат 1:00:34.57 та випередив Олексишина майже на хвилину. Ще один харківський плавець Дмитро Бойко показав на цій дистанції 13-ий результат (1:07:11.39).