Підопічні Кернеса віддали самі собі 37 млн грн на повторний ремонт доріг, - ЗМІ

У Харкові на ремонт доріг фірмі помічника мера Геннадій Кернеса віддали 37 млн грн
Depo.
2 серпня 2016 09:31
ФОТО: depo.ua
Підопічні Кернеса віддали самі собі 37 млн грн на повторний ремонт доріг, - ЗМІ
Підопічні Кернеса віддали самі собі 37 млн грн на повторний ремонт доріг, - ЗМІ

Як передає Depo.Харків, про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

За відомостями видання, Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 26 липня за результатами тендерів уклав угоди з ТОВ "Паркінг +" щодо ремонту доріг загальною вартістю 37,93 млн грн.

Перша угода передбачає, що фірма зробить капітальний ремонт двох ділянок по вул. Ахсарова. Зокрема, за 19,92 млн грн планується улаштування двох шарів асфальтового покриття, ремонт тротуарів, заміна бортових каменів та нанесення розмітки. Площа дорожнього покриття, на якому планується виконати роботи – 16207,6 квм., тротуару – 20425 кв м.

Крім того, ще 18,00 млн грн Департамент заплатить за капітальний ремонт вул. Людвіга Свободи від вул. Ахсарова до кільцевої дороги. Тут плануються аналогічній роботи першій угоді. Площа дорожнього покриття, яке мають відремонтувати – 25556 кв м., а тротуару – 6716 кв м. Роботи мають бути виконані протягом 2016-2018 років.

При цьому Департамент будівництва та шляхового господарств Харківської міськради у 2011 році проводив тендери на ремонт доріг на цих вулицях. Зокрема, ТДВ "Спецбуд-3" депутата міськради Віталія Ганжи тоді виграла тендер на реконструкцію вул. Людвіга Свободи на суму 44 млн грн. Більше того, вже минулого року, за даними комунального ЗМІ, частково ремонтували цю вулицю.

Щодо ремонту вулиці Ахсарова, то у тому ж 2011 році тендер ціною 8,5 млн. грн на роботи виграло ТОВ "Паркінг+".

Цього разу єдиним конкурентом переможця було ТОВ "Дорстрой Монтаж". Засновниками цієї фірми є Анатолій Чаговець і Анатолій Тунік. Останній відомий як партнер Євгена Прусенка по ТОВ "Євродорінжпроект". Після обрання Віктора Януковича президентом Прусенко був радником голови "Укравтодору" Володимира Демішкана, а у 2013 році сам очолив "Укравтодор".

Анатолій Чаговець минулого року балотувався до Чугуївської районної ради від порошенківської "Солідарності".

Директором та співзасновником "Паркінг+" до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого у травні того ж року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового міськради, котрий він очолює і понині. Після того засновниками фірми стали В’ячеслав Блінкін, який є бізнес-партнером дружини Чумакова по ТОВ "Укрбудмонтаж", Галина Давидова та компанія з Віргінських островів "Валдхелм Tрейдінг корп.". Але в травні 2016 року частку "Валдхейму" переписали на гонконгську компанію "Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед". Бенефіціаром "Паркінг +" тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії.

Галина Давидова була засновником ОК ЖБК "Триумф", який безкоштовно отримав земельну ділянку у Лісопарку, на який побудувала свій маєток родина нардепа Михайла Добкіна.

З 2010 року "Паркінг +" виграв тендерів у Департаменту Чумакова на суму понад 1,2 млрд грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків