Під Харковом знайшли розкішний будинок судді госпсуду (ФОТО, ВІДЕО)

Суддя господарського суду Харківської області Ірина Попович не вказала у декларації за 2015 рік будинок у 623 кв.м, в якому вона проживає з чоловіком
Depo.
16 листопада 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на матеріал проекту Prosud, цей будинок фігурує у декларації судді Попович за 2014 рік.

"Згідно з реєстром майнових прав, одноосібне право власності на цей будинок з 2010 року належить Поповичу Євгену Миколайовичу", - йдеться у повідомленні журналістів.

Крім ділянки, на якій розміщено будинок, в довгостроковій оренді (терміном на 50 років) у чоловіка судді Попович також перебувають і дві сусідні ділянки розмірами 1,8 та 0,55 га.

"А отже, загалом у розпорядженні родини Попович прямо чи опосередковано знаходиться більше 3 га землі рекреаційного призначення. Загальна ціна оренди двох ділянок землі складає більше 185 тис. грн на рік, а це практично весь річний задекларований заробіток родини Поповичів", - наголошується у розслідуванні.

Під Харковом знайшли розкішний будинок судді госпсуду (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Знімаючи на відео будинок, де проживає суддя Попович, також зафіксували частину елітного автопарку, який належить її родині.

Родина Ірини Попович володіє найдорожчим автопарком серед суддів господарського суду Харківської області. У власності родини Попович 5 елітних авто, орієнтовна загальна вартість яких складає щонайменше 164 тис. дол.

Згідно інформації видання, чоловіком судді є колишній прокурор міста Харкова Євген Попович.

Під Харковом знайшли розкішний будинок судді госпсуду (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків