Під Харковом засудили мобілізованого, який протягнув тільки вісім днів служби

У Харківській області суд визнав солдата винним у самовільному залишенні частини в особливий період
Depo.
22 листопада 2016 15:24
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у вироку Нововодолазькго райсуду Харківської області від 14 листопада.

Обвинувачений – громадянин України, уродженець Білорусі, безробітний, із неповною середньою освітою неодружений, мобілізований військовослужбовець, який проходив службу в частині Нацгвардії №3005 у Харкові. Солдату інкримінувалося скоєння злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини або місця служби в особливий період).

Згідно рішення судового рішення, солдата призвали на службу 25 травня 2015 року. Однак уже 8 червня 2015 року чоловік самовільно не з'явився до місця служби - військового містечка №2 військової частини 3005, яке дислокується у села Рокитне Нововодолазького району Харківської області, та не повертався до 24 вересня 2016 року.

Під час засідання обвинувачений повністю визнав свою вину та пояснив, що після 8 діб служби самовільно залишив територію містечка, тому що його мати, яка є особою похилого віку, потрапила до лікарні. Згодом до військової частини, він не повернувся через страх бути покараним та у зв'язку з тим, що неофіційно працевлаштувався на завод.

Суд визнав солдата винним та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на 1,5 роки.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків