Під Харковом учасники АТО отримали 120 земельних ділянок

У Харківській області створено найбільший садовий кооператив учасників АТО
Depo.
8 серпня 2016 09:26
ФОТО: depo.ua
Під Харковом учасники АТО отримали 120 земельних ділянок
Під Харковом учасники АТО отримали 120 земельних ділянок

Як повідомили Depo.Харків у адміністрації кооперативу, 5 серпня 120 учасників АТО отримали документи на право володіння землею під Харковом – це 67 садових ділянок у Руській Лозовій, 23 - в Бабаях і 30 - в Малинівці.

У Малинівці Чугуївського району протягом трьох місяців буде створено найбільше садівниче товариство. Зараз в ньому 203 учасника АТО і членів сімей загиблих воїнів, їх кількість зросте до 327. Крім того, в цьому кооперативі об'єднаються представники найбільшої кількості військових підрозділів.

"У Харківській області створено вже 10 таких садових кооперативів, - зазначив начальник Головного управління Геокадастру в Харківській області Євген Оберемок. – Так хлопці не залишаються один на один з землею, а в майбутньому їх ділянки можна буде включити до складу селищних або сільських рад. Це значно полегшує подальше підключення ділянок до інфраструктури - електрики, водопроводу, каналізації".

Як повідомляв Depo.Харків, виділення земельних ділянок державної форми власності учасникам антитерористичної операції здійснюється з липня 2014 року

На даний момент, безпосередньо до Головного управління Держгеокадастру в Харківській області надійшло 2 904 заяви від учасників АТО на оформлення земельних ділянок. Надано 2 577 дозволів на розробку документації із землеустрою на загальну площу 3 297,2612 га, видано 176 відмов. На розгляді знаходиться 151 заяву.

Причинами відмов є відсутність вільних ділянок в межах населених пунктів, перетину з земельними ділянками, які сформовані і внесені до Національного кадастрову систему, віднесення до іншої категорії бажаних земельних ділянок тощо.

Як відомо, в одному з інформаційних фейків російської пропаганди говорилося про те, що українські військовослужбовці йдуть на Донбас, "щоб отримати клаптик землі і два раба".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків