Під Харковом сурогатний алкоголь убив ще одну людину

На Харківщині зареєстровано новий летальний випадок отруєння сурогатами алкоголю, підтверджений результатами судово-медичної експертизи
Depo.
4 листопада 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Під Харковом сурогатний алкоголь убив ще одну людину
Під Харковом сурогатний алкоголь убив ще одну людину

Як повідомили Depo.Харків у Держпродспоживслужбі України, станом на 16:00 3 листопада новий летальний випадок отруєння сурогатами алкоголю, підтверджений результатами судово-медичної експертизи, виявлений у мешканки смт Близнюки Харківської області.

За відомостями служби, загальна кількість отруєнь фальсифікованим алкоголем у Харківській області становить 98 випадків, з них 51 особа померла. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 46 померлих.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби Донецькій, Луганській, Житомирській областях, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях  нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 46 осіб, з них померли 16).

Кількість постраждалих по кожній області така:

1) Миколаївська область (м. Миколаїв): отруїлося – 6 осіб, померло - 6;

2) Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, з них померла -  1 особа;

3 ) Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): 8 осіб, померло  - 2;

4) Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

5) Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло - 2 особи;

6) Запорізька область (Вільнянський район):отруїлося – 18 осіб.

Станом на 16 годину 03.11.2016 року в країні зареєстровано 144 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них завершились летально – 67.

Згідно з результатами судмедекспертизи у 52 померлих виявлено в крові метанол (Харківська область – 46, Миколаївська область – 5,  Житомирська –1).

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині внаслідок отруєння алкоголем померли кілька десятків людей, ще близько 100 були госпіталізовані. Слідство триває за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки). У справі затримали кілька виробників, посередників і продавців сурогатного алкоголю.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків