Під Харковом смертельним фальсифікатом отруїлися ще три людини

У Харківській області кількість постраждалих внаслідок отруєння фальсифікованою горілкою збільшилася на три людини
Depo.
6 жовтня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє прес-службі Держпродслужби.

На Харківщині станом на станом на 9:00 6 жовтня кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем збільшилася на 3 особи – вони перебувають у лікарні.

Зокрема, кількість випадків отруєння збільшилася у Харківському районі (селище Високий -1 особа, місто Мерефа - 2 особи).

"Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю у Харківській області становила – 85, із них померло 38 мешканців області. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області у 26 померлих виявлено метиловий спирт", - йдеться в повідомленні.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (сумарна кількість випадків отруєнь по цим областям становить - 19, з них завершились летально -13), а саме:

Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, померла 1 особа;

Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло - 2 особи;

Миколаївська область (м. Миколаїв): отруїлося та померло - 5 осіб;

Згідно з повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за результатами судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол.

Усього в країні станом на 9:00 6 жовтня 2016 року в країні зареєстровано 104 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально – 51.

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де неякісний продавався алкоголь, а також виробника отруйного алкоголю та трьох його пособників. Слідство триває за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків