Під Харковом сільрада віддала приватникам елеватор: у суді рішення скасоване

Прокуратура домоглася в апеляції повернення державі незаконно приватизованого елеватора площею майже 9 тис. кв. м
Depo.
20 жовтня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Олексія Лесенка, прокуратура області відстояла в апеляції свою позицію та повернула з приватної власності у державну майновий виробничий комплекс, призначений для виробництва та зберігання зернопродукції.

За його словами, у 2010 році Ватутінська сільська рада всупереч чинному законодавству визнала право приватної власності за одним із акціонерних товариств на нежитлові об'єкти майнового комплексу площею майже 9 тис. кв. м.

Всього передано 11 будівель і споруд. Серед них - елеватор, майстерні, трансформаторна підстанція, лабораторія, адміністративна будівля та інше.

"Однак хлібоприймальне підприємство не підлягає ні приватизації, ні корпоратизації. Тому сільрада не мала законних підстав для передачі майна до статутного капіталу господарського товариства", - зауважив Лесенко.

У листопаді минулого року прокуратура Нововодолазького району в господарському суді області оскаржила рішення сільської ради. Після того, як відповідач не погодився з рішенням суду та подав апеляційну скаргу, прокуратура області відстояла свою позицію і в апеляційному господарському суді.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків