Під Харковом підозрюваного у шахрайстві за відмову читати кримінальну справу посадили під домашній арешт

Харківський суд частково задовольнив клопотання слідчого за обрав підозрюваному у шахрайстві міру запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту

Про це йдеться в ухвалі Харківського районного суду Харківської області від 1 листопада, передає Depo.Харків.

Суд розглянув клопотання слідчого про зміну підозрюваному у шахрайстві та підробці документів міри запобіжного заходу з особистого зобов'язання на тримання під вартою.

На обґрунтування клопотання слідчий повідомив, що 26 вересня підозрюваному змінили міру запобіжного заходу з домашнього арешту у визначений період доби на запобіжний захід у виді особистого зобов'язання. 13 вересня досудове розслідування у справі було завершене, матеріали були відкриті для ознайомлення.

При цьому з 14 по 17 вересня підозрюваний ознайомився лише з трьома томами кримінального провадження. Після цього чоловік "не дотримався покладених на нього згідно обов'язків прибувати до слідчого із встановленою періодичністю або за викликом, зокрема, для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження".

Так, 24 вересня, підозрюваний, не повідомивши поважних причин свого неприбуття, відмовився на вимогу слідчого прийти для ознайомлення з матеріалами провадження. 28 вересня чоловік прибув за викликом слідчого, однак із матеріалами ознайомлюватися не захотів. 4 жовтня підозрюваний не брав слухавку під час викликів слідчого. 8 жовтня чоловік відмовився ознайомлюватися з матеріалами провадження. Подібних випадків сталося ще кілька.

З огляду на це слідчий висловив переконання, що підозрюваний порушив покладені на нього обов'язки та ухиляється від досудового розслідування, чим перешкоджає з'ясуванню істини у кримінальному провадженні.

Вивчивши матеріали справи, суддя ухвалив клопотання задовольнити частково та застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту, заборонивши йому цілодобово залишати житло до 24 листопада 2018 року.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові проректора ХНУРЕ судитимуть за підлог у декларації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook