Озвучена вартість проекту суцільної відеофіксації порушень на дорогах України

Вартість повного покриття доріг України системою відеофіксації порушень становить 1,5 млрд дол
Depo.
22 вересня 2016 18:44
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це під час брифінгу в Слов'янську Донецької області сказав журналістам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, для здійснення цього проекту планується залучення зовнішнього інвестора.

"Ми плануємо залучити зовнішнього інвестора, тому що в нас це неможливо зробити своїми силами. Інвестиції близько 1,5 млрд дол. Тому ми хочемо зараз залучити, скоріше за все, Світовий банк або якусь із ключових інституцій, щоб вони могли підібрати не корупційного, не підозрюваного ніким інвестора. Тоді ми з ним будемо будувати відношення", - сказав Аваков.

Міністр наголосив, що перші три камери, що встановлені для фіксації порушень на дорогах, "показали таку кількість штрафів, що нам і бюджет більше не потрібен, тільки б зібрати їх".

Аваков підкреслив, що кількість камер на дорогах буде збільшуватися. "Але суцільного покриття не буде, поки ми не зробимо цей гігантський проект новий", - зазначив він.

За словами міністра, по Україні, за різними розкладками, потрібно від 6 до 12 тисяч камер на дорогах. У першій половині 2017 року кількість встановлених камер становитиме кілька сотень.

"Це швидкий процес, в принципі. Тому що математика і сам центр обробки в нас є, комп’ютери і бази. А от самі камери, установки та комунікації – це є проблема. У державному бюджеті немає таких коштів", - підсумував Аваков.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків