Отруєння дітей у Яремче: Серед захворілих є і харківські діти

Серед захворілих на гостру кишкову інфекцію у готелі "Водоспад" міста Яремче Івано-Франківської області є харківські діти

Про це Depo.Харків повідомили у Держпродспоживслужбі України.

Фахівці встановили, що на відпочинок до готелю "Водоспад" 2 липня прибули 79 людей, з яких 65 дітей до 15 років із Києва, Одеси та Харкова. Організатором відпочинку була громадська організація. Харчування здійснювалося в ресторані "Ватаг".

Під час перевірки харчоблоку виявили низку порушень вимог санітарного законодавства, у зв'язку з чим адміністрації готелю та ресторану "Ватаг" направлено припис по усуненню недоліків; тимчасово припинено харчування в ресторані; дітей необхідно забезпечити бутильованою питною водою гарантованої якості.

У прес-службі Івано-Франківської обладміністрації підтвердили, що серед захворілих – діти 9-13 років, жителі Києва та Харкова.

Довідка Depo.Харків. 11 липня у готелі "Водоспад" міста Яремче Івано-Франківської області був зареєстрований спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед відпочиваючих.

До міської лікарні із розладами травлення та температурою звернулося 11 дітей. Після огляду шістьом дітям з легкою формою перебігу захворювання було призначене амбулаторне лікування, п'ять дітей з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт" були направлені в інфекційне відділення. Стан хворих розцінюється як задовільний середнього ступеню важкості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #отруєння