Отруєння сурогатом на Харківщині: кількість жертв сягнула 53 осіб

У Харківській області кількість загиблих внаслідок отруєння сурогатним алкоголем збільшилася до 53 людей
Depo.
10 листопада 2016 20:16
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Держпродспоживслужби, сьогодні, 10 листопада, за результатами судово-медичної експертизи зареєстровано ще один летальний випадок отруєння сурогатами алкоголю в Ізюмському районі Харківської області.

У службі зазначили, що загальна кількість отруєнь фальсифікованим алкоголем по Харківській області становить 100 випадків, з них летальних – 53. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 50 померлих.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 46 осіб, з них померли - 16).

Кількість постраждалих станом на 10 листопада по кожній області наступна: Миколаївська область (м. Миколаїв): отруїлося – 6 осіб, померло - 6; Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, з них померла - 1 особа; Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): 8 осіб, померло - 2; Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло; Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло - 2 особи; Запорізька область (Вільнянський район):отруїлося – 18 осіб.

Згідно з результатами судмедекспертизи у 56 померлих виявлено в крові метанол (Харківська область – 50, Миколаївська область – 5, Житомирська – 1).

Станом на 18:00 10 листопада в країні зареєстровано 146 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 69 завершилися летально.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині внаслідок отруєння алкоголем померли кілька десятків людей, ще близько 100 були госпіталізовані. Слідство триває за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки). У справі затримали кілька виробників, посередників і продавців сурогатного алкоголю.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків